Flluska MATLER
postues polifonik
produktet e qeseve të kolonës së ajrit
证书 banner1920x870尺寸(1)
banderolë3-1(1)32(1)
banderolë_para
banner_tjetër

rreth nesh

rreth nesh

rreth Chuangxin

Grupi i Paketimit GuangDong Chuangxin i themeluar në vitin 2008, i vendosur në Huaqiang Idea Park, Guangming District, Shenzhen.Është prodhues profesionist i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e Poly Mailer, Kraft Bubble Mailer, Poly Bubble Mailer, Metallic Bubble Mailer CPE/PE çanta me zinxhir dhe qese të tjera plastike dhe postues paketimi.
Objektivi ynë: Të jemi prodhuesi më i madh dhe më profesional i çantave postare OEM/ODM në fjalën na besoni dhe na kërkoni sot.

më shumë >>

Na kontaktoni

FABRIKA JONË

FABRIKA JONË

certifikatë

certifikatë

Prezantimi i ekipit të kompanisë

Prezantimi i ekipit të kompanisë