БАБЛИ МАТЛЕР
поли мејлер
производи од воздушни кеси
证书banner1920x870尺寸(1)
банер3-1(1)32(1)
банер_претходна
банер_следно

за нас

за нас

за Чуангксин

Групата за пакување Гуангдонг Чуангксин основана во 2008 година, лоцирана во паркот на идеи Хуачианг, округот Гуангминг, Шенжен.Професионален производител е ангажиран во истражување, развој, производство, продажба и сервисирање на Poly Mailer, Kraft Bubble Mailer, Poly Bubble Mailer, Metallic Bubble Mailer CPE/PE патент кеси и други пластични кеси и пакување пошта.
Наша цел: Да бидеме најголемиот и најпрофесионалниот производител на кеси за пошта OEM/ODM во зборот, верувајте ни и побарајте нè денес.

повеќе >>

Контактирајте не

ТОПЛ ПРОИЗВОД

ТОПЛ ПРОИЗВОД

НАШАТА ФАБРИКА

НАШАТА ФАБРИКА

сертификат

сертификат

Презентација на тимот на компанијата

Презентација на тимот на компанијата